דיקור סיני לכאבי צוואר

07 יול דיקור סיני לכאבי צוואר

דיקור סיני להקלה בתחושת הכאב

כאבי צוואר מגבילים מאוד את התנועה. הם אינם מאפשרים לנוע בחופשיות ובטבעיות. כל תזוזה קלה של הצוואר היא מקור לכאב ולסבל.

דיקור סיני לכאבי צוואר יעיל ביותר כטיפול ראשוני שמטרתו הקלה משמעותית בסימפטומים של הכאב.

בעיות אורתופדיות הקשורות לצוואר יכולות להיות בעיות שמלוות אותנו לכל אורך החיים. ישנם פגיעות טראומטיות כגון תאונה או חבלה שיכולים לגרום לכאב מתמשך בצוואר היכול לגרום לנו סבל רב ותחושה של תסכול. פריצת דיסק יכולה לגרום נזק לצוואר באותה מידה כמו לגב, וההתמודדות עם פריצת דיסק היא ארוכה ולעתים מתישה.

בגיל מבוגר אנחנו חשופים לאוסטאוארטריטיס התנוונות איטית ודגנרציה של העצמות.

שיטת הדיקור הסיני  מנסה לטפל בשורש הבעיה, ברוב המקרים היא מובילה באופן וודאי להקלה וליכולת לחיות חיים מלאים יותר, חיים ללא כאב וללא סבל. התמודדות עם כאבי צוואר היא מסע מפרך אנחנו כאן בשביל לעזור לכם בהתמודדות.

רפואה סינית וכאבי צוואר שיטת הטיפול

הרפואה הסינית בנויה על השילוב בין הגוף לנפש המהווים אחדות אחת של חומר ורוח. המיקוד של המטפל הסיני הוא בשורשים העמוקים של הבעיה. במבנים הנפשיים והפיזיולוגיים העומדים בשורש הכאב.

השילוב בין הפילוסופיה הסינית לרפואה הסינית מאפשר למטפל לראות את הבעיה מפרספקטיבה רחבה יותר. חוסר איזון בין היין ליאנג. יין החלק המקושר עם היסוד הנשי של הבריאה והיאנג המסמל את האופי הגברי של הטבע. הקשר בין האדם לטבע הוא הכרחי לשם הטיפול, אנחנו לא מנותקים ממחזור החיים, והייחודיות של כל מטופל נלקחת בחשבון. ייחודיות של מחזור חייו הקשורה באופן עמוק עד לשעת לידתו ויציאתו לאוויר העולם.

המטפל קשוב לצרכים של המטופל ומנסה למצוא את החסימה באנרגיית הצ'י הזורמת לאורך המרידיאנים, ערוצי האנרגיה של הגוף.

אבחון

הטיפול מתחיל באבחון, קודם כל המטפל מתייחס אליכם כאל בני אדם עם היסטוריה עשירה ומורכבת, מלאה בחוויות אישיות שעיצבו את מצבכם הנוכחי בחיים.

האבחון הוא אבחון כולל של כל תחומי החיים של המטופל. כל פרט חשוב בתהליך ההחלמה והטיפול. הרפואה הסינית היא רפואה הוליסטית המתייחסת אל האדם כאל מכלול גוף-נפש הקשור בקשר הדוק אל העולם.

השלב השני הוא אבחון באמצעות הלשון, אבחון עתיק בן אלפי שנים, שמתוכו לומד המטפל על החלקים האורגניים בגוף הזקוקים לחיזוק ותמיכה.

השלב השלישי הוא הדופק, הלב הפועם של החיים. בדיקת הדופק כמייצג את מעמדו של הגוף כרגע ואת המורכבות עימה אתם מתמודדים.

גוף ונפש אחד הם

כל מידע נקלט על ידי המטפל, הוא קשוב לאופן שבו אתם הולכים, מדברים, לריח הגוף שלכם, כל מידע סנסורי חושני הוא הכרחי לשם הבנה של המורכבות והכאב עימה אתם מתמודדים.

רפואה סינית ודיקור סיני לכאבי צוואר מכוונים לבריאות מלאה של הגוף והנפש, קבעו אצלנו פגישה, לדיקור סיני בתל אביב עוד היום לייעוץ והכוונה.