דיקור סיני למיגרנות

07 יול דיקור סיני למיגרנות

 

כשהראש מתפוצץ ממיגרנה צריך דיקור דחוף!!!

כרבע מהאנשים סובלים מאלרגיה ובעיקר בחילופי עונות. הם מתעטשים, האף שלהם "נוזל" תמידית. יש הסובלים מאלרגיה לשיער של בעלי חיים, ואוכלוסיה רבה סובלת מפריחה של צמחים ועצים מסוימים הגורמים לגירוי, נפיחות, אדמומיות, התנפחות ועוד. מאוד לא נעים ומאוד מטריד.
ידוע הוא כי הרפואה המערבית הקונבנציונאלית לא מצליחה להציע ריפוי מתאים למצבי אלרגיה, ורוב התרופות כמו האנטי היסטמינים או סטרואידים, עשויות להקל רק במעט אבל לא למנוע לחלוטין את התקפי האלרגיה. אנשים שסובלים ממנה מדברים על חיים מאוד לא נוחים ומאוד מציקים ופחד מפני כל חילופי עונה.
בעיה של אלרגיה מוגדרת כבעיה של מערכת החיסון שמגיבה בצורה שונה לחומר שלא משפיע בכלל על אנשים אחרים אבל אצל אדם אחר גורם לאלרגיה.
חלק מטיפול הדיקור הסיני יעשה למשל את הפעולה של חיזוק המערכת החיסונית שכאמור מגיבה בחולשה כלפי חומר מסוים "שמשתלט" על הגוף ויוצר תגובה אלרגית.

מיגרנות בחדר חשוך!

מלבד אלה שכבר שכבו בחדר החשוך ההוא כל עם שהיה להם התקף מיגרנה ומדובר בהתקפים שחוזרים על עצמם כל הזמן ובעוצמות כאב נוראיות ושונות, יש גם כמה אלפי אנשים שניסו את כל שיטות הריפוי הקונבנציונאליות והמשיכו לסבול מהתקפי מיגרנה, ואז הם גילו את נפלאות הדיקור במצבים של מיגרנה וגם גילו שהם יכולים להתפטר מכל משככי הכאבים כי מסתבר שהדיקור יודע יפה מאוד איך לפצח את סוד עוצמת הכאב של המיגרנה ולהקל על הסובלים ממנה.

 

מדוע דיקור יעיל למיגרנה?

גם ברפואה הקונבנציונאלית לא הצליחו עד היום לזהות מהו הגורם והמקור למיגרנה. לא תורמת לכך גם הראייה הצרה של הרפואה המערבית המביטה על בעיה או כאב בסימפטום ופותרת אותו במתן תרופה (במקרים של מיגרנות כל משככי הכאבים גם לא ממש יעילים).
העיקרון המוביל את הרפואה הסינית המסורתית הוא הסתכלות רחבה על האדם השלם. ממה הוא ניזון, איך הוא מתנהג. איך הוא פועל, חושב? לכל אלה מאמינים המטפלים בשיטות הסיניות יש השפעה על בעייה כמו למשל מיגרנה.
ידוע הוא כי על הופעת המיגרנה משפיעים בין השאר גורם של תזונה, מזג אוויר ומצבים רגשיים ולכן רק ראייה רחבה וכוללת עשויים לאתר את הבעיה והמקור למיגרנה ולסייע לסובלים ממנה באמצעות דיקור.

 

מה עושה הדיקור למיגרנה?

כדי להבין את היעילות של הדיקור במקרים של מיגרנה יש להבין מהו דיקור. אם כך בתמצית- דיקור הוא יצירת איזון בגוף ושחרור מחסומים, "תקיעות" והפרעות בזרימה אשר גורמים לכאבים ותחלואים בגוף ובנפש.
כיוון שביצירת המיגרנה יש חלקים של הנפש שמתבטאים בכאב גופני (בראש) רק טיפול מקיף עשוי לסייע לרפוי ולהקלה כיוון שהדיקור עצמו גורם לגוף לשחרר משככי כאבים טבעיים.
ההמלצה שלנו היא לפנות למטפל בשיטות סיניות מוסמך שידע לבצע את הדיקור בצורה מקצועית שתקל על המטופל, על הכאבים ותמנע את התקף המיגרנה הבא.

קבעו איתנו עוד היום פגישת התייעצות לדיקור סיני בתל אביב.