עקרות

24 יול עקרות

עקרות

עקרות מוגדרת באופן כללי כחוסר יכולת של אנשים להתרבות.  עקרות נובעת בד"כ מהסיבות הבאות: גנטיקה, גיל מבוגר, אורח חיים לא בריא,  תזונה לא נכונה, שחלות פוליציסטיות, בעיות נפשיות, מחזור לא סדיר, עייפות, בעיות הורמונאליות וכו'
הרפואה הסינית מטפלת במקרים של עקרות במשך אלפי שנים בהצלחה באמצעות השבת האיזון ההורמונאלי בגוף והכנתו ליצירת חיים חדשים. דיקור סיני בשילוב צמחי מרפא ואימוץ תפריט תזונה נכונה יכול לפתור בעיות רבות הקשורות לעקרות. כל קושי בכניסה להריון או בעיה של הפלות חוזרות הם עדות לחוסר איזון פנימי שיש לטפל בו.
הטיפול ברפואה האלטרנטיבית כולל: איזון של המערך ההורמונאלי בגוף, הגברת זרימת הדם לרחם ולאברי הרבייה, טיפול בחצוצרות חסומות, שיפור התגובה לטיפולי FSH  כולל טיפול בעודפי ההורמונים הנוצרים בגוף כתוצאה מטיפולי הפוריות המערביים, שיפור בכמות, איכות והתנועה של הזרע, הגברת החשק המיני, הרגעת הגוף והפחתת מתח ולחץ.
הטיפול האלטרנטיבי ממליץ מאוד גם על טיפול בצמחי מרפא ואימוץ תפריט תזונה נכונה מותאמים אישית ואורח חיים בריא יותר. הבראת הגוף מתחלואים וניקויו מרעלים יכול לעזור מאוד בבעיות פוריות באנשים שהוגדרו כעקרים. להלן מספר חומרים המשפיעים לשלילה על היכולת ללדת ילדים: עישון, קפאין, סמים, אלכוהול, מזונות מעובדים, חוסר בחומצה פולית ומגנזיום, אכילת מזון קר ומשקאות קרים.