דיקור סיני לאלרגיות

דיקור סיני לאלרגיות

דיקור סיני לאלרגיות המלוות אותנו לכל אורך החיים, במיוחד בתקופה של חילופי עונות, הוכח כיעיל ביותר לשינוי יכולת ההתמודדות של הגוף. ישנו מגוון רחב של אלרגיות ורגישויות, ישנם אנשים שפיתחו אלרגיה לשיער של בעלי חיים, אלרגיה לחתולים, לכלבים, ישנם כאלו הסובלים מאלרגיה עונתית בתקופת הפריחה, המלווה בנפיחות ואדמומיות ובעיקר בגירוי מציק ונזלת כרונית שאינם מאפשרים שגרת חיים תקינה.

הרפואה המערבית הקונבנציונאלית, לא מצליחה לטפל בשורש הבעיה, הטיפול בדרך כלל מכוון לסימפטומים השונים ולהפחתת תחושת האי נוחות והכאב.

שימוש באנטי היסטמינים שתפקידם לחסום את החומר הגורם לאלרגיה, היסטמין, מוביל לנמנום וטשטוש ופועל באופן אגרסיבי על הגוף לדיכוי התגובה האלרגית.

דיקור סיני לטיפול באלרגיות הוא טיפול הוליסטי המכוון אל שורש הדברים, אל עומק הגורמים המחוללים את התהליך האלרגי, תוך כדי חיזוק המערכת החיסונית ואופן ההתמודדות שלה עם ההיסטמינים הגורמים לתופעה.

דיקור סיני בשילוב של תמציות צמחים מכוון לטיפול באדם עצמו על כל מרכיביו, האדם אינו נושא את האלרגיה באופן חיצוני, האלרגיה כמו כל תופעה ביולוגית היא סימפטום למורכבות פיזית נפשית, הכרוכה בשילוב העדין בין הגוף לנפש.

דיקור סיני למיגרנות

מיגרנות יכולות לשבש באופן משמעותי את שגרת החיים. התקפי מיגרנה יכולים ללוות אתכם לכל אורך הדרך והרפואה הקונבנציונאלית אינה מציעה טיפול הולם בשורש הבעייה. הטיפול במיגרנות לעיתים מצריך לשכב בחדר סגור וחשוך בשביל להוריד את רמת הגירויים  למינימום, סוג זה של טיפול מאפשר לכם לנוח ולהירגע ולחדש כוחות לקראת ההתקף הבא, אך הוא אינו מונע את ההתקפים ואינו מטפל בגורמים המחוללים את התופעה.

התרופות הנפוצות לטיפול במיגרנות מתחלקות לשלוש קבוצות, קבוצת נוגדי הדלקת שאינם סטרואידים, תרופות החוסמות את הקולטנים לסרוטונין ותרופות שמשפיעות על הקולטנים לדופמין.

כל התרופות הפרמקולוגיות אינם מטפלות במיגרנה עצמה והם מכוונות לסימפטומים בלבד.

דיקור סיני למיגרנות הוא מחקר עומק משותף של הסיבות והגורמים למיגרנה, התייחסות הוליסטית אל האדם כמכלול, תוך ניסיון לרדת לשורש הבעייה.

שילוב של צמחי מרפא ודיקור סיני למיגרנות הוכח במקרים רבים כטיפול יעיל ואפקטיבי, הכולל גם שינוי בהרגלי התזונה והשינה.

הגוף והנפש הם אחדות אחת וכל ניסיון לטפל באחד מבלי לערב את השני נועד מראש לכישלון. רק ראייה רחבה של האדם הלוקחת בחשבון את כל הגורמים השונים בחייו, מצב רגשי, הרגלי חיים וכל גורם היכול להשפיע על התפתחות המיגרנות, יכולה להוביל לריפוי ולהחלמה.

דיקור סיני הפתח לשחרור מהכאב

אחת מההשפעות המרכזיות של הדיקור הוא בשינוי האנרגיה והזרימה של החומרים השונים בגוף. הדיקור משחרר משככי כאבים טבעיים האצורים במרקם הגוף ומאפשר להם לזרום בטבעיות ולהפחית את עוצמת הכאב הכרוכה במיגרנה.

דיקור סיני הוא שיטה פילוסופית ורפואית עתיקת שנים הבנויה על האיזון העדין בין היין ליאנג ועל האופן שבו המרידיאנים הרשת המסועפת של ערוצי האנרגיה בגוף משפיעה על המכלול השלם של הגוף נפש.

אצלנו בקליניקה תוכלו לבחור את המטפל המתאים לכם. מיגרנה היא לא קללה הרובצת עליכם פנו אלינו עוד היום לייעוץ והכוונה בדרך להחלמה המלאה.

 

 

.

 

 

 

לייעוץ ראשוני עם מטפל/ת ולקביעת תור לקליניקה, צרו קשר