פסיכותרפיה היכולת לחיות חיים מלאים ושלמים

פסיכותרפיה לחיות מתוך מקום של חמלה טיפול גוף נפש המכוון אל הלב. 

 

פסיכותרפיה

פסיכותרפיה היא כיום שיטת הטיפול הפסיכולוגית המרכזית ביותר לטיפול ולהקלה במגוון רחב של בעיות נפשיות ובעיות גופניות הנובעות מקושי ומלחץ נפשי.
הטיפול מתבצע במרחב מוגן, בין המטפל למטופל. אצלנו בקליניקה דאגנו במיוחד לעיצוב המתאים של החדרים לטיפול, חשוב לנו מאוד שתרגישו מוגנים ובטוחים, ובעיקר הקליניקה משרה אווירה של שלווה ורוגע, ההכרחיים לשם הצלחת הטיפול.
במרחב הביניים שבין המטפל למטופל נמצאות המילים, מילים המנסות להגיע אל אותם מקומות חסומים בנפש, אל אותם כאבים האצורים בגוף.
אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לעזרה בכל תחום הקשור לעולם הנפש, אנחנו כאן בשבילכם.
אם אתם סובלים מדיכאון, תחושה של חוסר משמעות וטעם, מלחצים הנובעים ממשברים בחיים, גירושין, אובדן של אדם קרוב, מחרדה, מתחושות של כשלון והחמצה, אם אתם סובלים מכאבי ראש כרוניים, לחץ באזורים שונים בגוף, תחושות גופניות ופיזיולוגיות שאין להם הסבר רפואי, תחושות ומורכבויות הקשורות למרקם העדין שבין הגוף לנפש, פנו אלינו ונוכל לייעץ לכם ולעזור לכם במציאת המטפל המתאים ובהתחלת תהליך ההחלמה והריפוי.

מטפלים מוסמכים בפסיכותרפיה | התקשרו אלינו לייעוץ והתאמת מטפל/ת

Body psychotherapy (2)

פסיכותרפיה והעולם המודרני

בעולם המודרני של ימינו כל אדם זקוק לעזרה, בעולם הטכנולוגי, עולם המטיל על כתפינו אחריות רבה בו אנחנו חשופים ללחץ רב, כל אחד זקוק ליד מסייעת בתהליך המורכב של החיים. פסיכותרפיה היא המקום שבו תוכלו לאפשר לעצמכם פשוט להיות, מקום של חמלה ואהבה לעצמכם, מקום שבו באמצעות טיפול מסור ואכפתי, תוכלו לחזור לשגרת החיים בכוחות מחודשים.

המטפלים שלנו

כל אחד מהמטפלים שלנו הוא עולם מלא בפני עצמו, מטפלים מנוסים בעלי וותק של שנים רבות בתחום.

כל מטפל מביא איתו לטיפול את הידע הרב והניסיון שצבר במשך שנים רבות, ידע אישי ומקצועי, שכל כולו מכוון למתן עזרה ולהקלה במכאובי הגוף והנפש.

ישנם מטפלים המשלבים כמה שיטות טיפול מתחום הפסיכותרפיה, וישנם כאלו הדבקים בשיטה אחת בה הם מאמינים ולאורה הם הולכים. בשביל למצוא לעצמכם את המטפל המתאים היכנסו לאתר לפרופיל של המטפלים, שם תוכלו למצוא תיאור מקיף ויסודי של ההכשרה של כל מטפל, ושל האופי המיוחד של הטיפול.

תוכלו כמובן ליצור איתנו קשר בנוגע להכוונה ולייעוץ וביחד נוכל למצוא בשבילכם את המטפל המתאים.

פסיכותרפיה מתאימה לכולם, ילדים, בני נוער ומבוגרים. כל אחד יכול להיות שותף לתהליך המשמעותי של טיפול באמצעות דיבור, בו ניתנת למטופל האפשרות לתת במה להרהורי ליבו, במה לכל הכאבים האצורים בתוכו ומחפשים מקום.

כל הנאמר בחדר הוא סודי ונשאר בין המטפל למטופל, הקשר מבוסס על אמון, זהו קשר אינטימי, קשר של  ברית בין שותפים למסע, שבסופה תוכלו לצאת לדרך בכוחות מחודשים.

לייעוץ ראשוני עם מטפל/ת ולקביעת תור לקליניקה, צרו קשר