מטפלים קליניקת איוקא לרפואה משלימה והוליסטית

קליניקת איוקא לרפואה משלימה והוליסטית הבית עבורכם בשביל טיפול גוף נפש על ידי מיטב המומחים שבתחום.

רקע: קליניקת איוקא לרפואה משלימה והוליסטית הוקמה לפני כמה שנים על מנת להוות בית לרפואה משלימה. הקליניקה הוקמה ע"י אהוד חיים, מדקר סיני בעל ניסיון רב שרכש את השכלתו הפורמלית בארץ והתמחה בקליניקות ציבוריות ברחבי סין.

אהוד חיים

אהוד חיים מטפל בכיר ברפואה סינית בארץ,  בעל וותק של 13 שנה.

רכש את הכשרתו המקצועית במכללת מדיסין, מכללה מובילה בתחומה לרפואה משלימה ובמסגרות לימוד שונות בסין.

אהוד לימד במכללת רידמן רפואה סינית ובנוסף להיותו מטפל מיומן הוא מורה מוסמך ואדם הבקיא באופן מעמיק בעולם המחשבה של הרפואה והפילוסופיה הסינית.

אהוד הוא מטפל מוסמך מומחה לאקופונקטורה, דיקור סיני, צמחי מרפא וטווינה, שיטת הפיזיותראפיה הסינית, שיטה עתיקה בת אלפי שנים המשתלבת עם המרכיבים השונים של הרפואה הסינית, אקופונקטורה וטיפול באמצעות צמחים.

הגישה הייחודית של אהוד היא בשילוב של שלושת היסודות החשובים של הטיפול הסיני, דיקור, טיפול בצמחים וטווינה, לכדי אחדות אחת, המשלבת את שלושתן.

הרפואה הסינית היא שיטת טיפול הוליסטית מכוונות אדם, והיחס של אהוד הוא לכל מטופל כאל עולם בפני עצמו, יחס אישי ומסור, המכוון לא רק להקלה של המכאוב והקושי עימו אתם מתמודדים אלא בעיקר טיפול היורד לשורש העניין, אל הבעיה העומדת ברקע הסימפטומים הנוכחיים.

אהוד רכש את הכשרתו במשך שבע שנות לימוד ארוכות ומעמיקות, והוא בעל ניסיון רב בתחום הטיפול. הוא רגיש מאוד לכל מצוקה שעימה מתמודד המטופל. ובתהליך איטי ומלא חמלה הוא צועד עמכם צעד אחר צעד עד להחלמה ולחזרה לחיים שגרתיים, מלאים יותר ועשירים.

 

לקביעת תור

חנן צ'יט

חנן צ'יט מומחה לבעיות אורטופדיות בעיקר כאבי ברכיים וגב.
עבד 7 שנים במחלקה לרפואה משלימה בביה"ח אסף הרופא, בשיתוף עם המחלקה האורטופדית.
"במהלך תקופה זו צברתי נסיון קליני רב, בטיפול בבעיות אלו בעזרת רפואה סינית, ובשילוב הנכון עם הטיפול הקונבנציונלי.
מנסיוני אני מאמין כי השילוב של טיפול ברפואה סינית  עם הידע והיכולות של הרפואה המערבית יכול לתת, תוצאות מקסימליות למטופל."

לקביעת תור

שי לביא

מטפל מוסמך ברפואה סינית TCM, מטפל מוסמך בעיסוי שוודי וטווינא בוגר רפואה סינית, מכללת רידמן ת”א,השתלם בקופ”ח כללית. סיים השתלמויות וקורסים רבים בתחומי הרפואה המשלימה וממשיך להשתלם ולהתפתח, כחלק בלתי נפרד מעבודתו בתחום.

הטיפול מתבצע באמצעות הכלים ודרכי הטיפול המגוונות של הרפואה הסינית וכולל: דיקור, צמחי מרפא, טווינה, המלצות תזונה וטכניקות נוספות לפי הצורך. לכל מטופל מותאם באופן אישי הטיפול היעיל ביותר לפיתרון הבעיה.

"הרפואה הסינית רואה את המחלות כחוסר איזון של הגוף והנפש. באמצעות הטיפול נעזור לגוף לחזור לאיזון, ונטפל בבעיה העכשווית. כמו כן נלמד לשמור על הגוף בצורה הרמונית. כך נקדים תרופה למכה ונוכל למנוע מן המטופל הרבה סבל מיותר גם בעתיד…"

המטפל מתרגל שנים רבות מדיטציות מסורתיות בבודהיזם הטיבטי ומביא מניסיונו העשיר על מנת להקנות למטופל כלים לאיזון גוף נפש.

לקביעת תור

יואב פרידמן

יואב פרידמן מטפל ברפואה סינית קלאסית, מרצה לדיקור קוסמטי ופילוסופיה סינית ב"מזרח מערב ת.ל.מ, בית ספר לרפואה סינית קלאסית. כמו כן התמחה ברפואה יפנית.

לקביעת תור

אמיר רגונס

מומחה באקופונקטורה יפנית, מרצה בכיר לרפואה סינית ובעל ותק של כ-16 שנה במקצוע. מתמחה בטיפול בבעיות אורטופדיות, בעיות במערכת העיכול, גניקולוגיה ובעיות פיריון, לחץ דם גבוה, כאבי ראש, חרדות, בעיות שינה ומחלות על רקע פסיכוסומטי.

לקביעת תור

דוד ויז'נסקי

מתמחה במחלות אונקולוגיות, טיפול ותמיכה בחולי סרטן בכל שלבי המחלה בדיקור, צמחי מרפא ותזונה סינית. מזה 6 שנים מטפל וחוקר מחלות אלו במרכז דוידוף שבבית החולים בילינסון. לימודיו כללו 4 שנים לימודי בסיס במכללת מדיסין ו- 4 שנים נוספות בסין,שם התמחה בבית החולים האוניברסיטאי לרפואה סינית בצ'נגדו ובקליניקות פרטיות בעיר בתחום האונקולוגיה, מחלות של מערכת העיכול ומחלות עור.

אני מאמין של דויד: "המלחמה במחלה לרוב יוצרת ניכור כלפי הגוף. לעיתים רואים רק את האויב ואת הטילים הבליסטיים המכוונים אליו. כשנזכרים שהאדם וגופו גם הם חלק מהמשוואה נפתחות דלתות חדשות לריפוי."

לקביעת תור
לייעוץ ראשוני עם מטפל/ת ולקביעת תור לקליניקה, צרו קשר