טיפול במגע טיפול בפסיכותרפיה גופנית

טיפול במגע פסיכותרפיה גוף נפש המקום להתפתח ולגדול לצמוח מחדש.

טיפול במגע המפגש הראשוני עם העולם

המגע הוא המפגש הראשוני והעמוק ביותר שלנו עם העולם. התינוק בבואו לאוויר העולם עוד לפני שפקח את עיניו, זקוק למגע המנחם והאוהב של האם, מגע ראשוני זה הוא הבסיס לכל תקשורת וכל התפתחות אפשרית.
טיפול במגע חוזר לאותם דפוסים ישנים שבהם הגוף התכווץ ונסגר בתוך עצמו, שבהם הנפש לא מצאה מקום להתפתח ולגדול.
באמצעות טיפול במגע אנחנו חוזרים אל אותו מגע ראשוני של האם בתינוק, חוזרים אל המקום הבטוח שממנו נוכל לצמוח מחדש, לרפא את פצעי העבר של הגוף והנפש, את המכאובים האצורים בגוף.

דיקור סיני משולב בטיפול בלחיצות בגוף לפתיחת חסימות אנרגטיות והנעת הצ'י!

יתרונות של שיטת העיסוי

מערכות האיזון העדינות בגופנו אינם עומדות בלחץ של החיים המודרניים. באמצעות טיפול במגע אנחנו לומדים לאט ובעדינות לחזור לעצמנו דרך הגוף, הגוף אותו שכחנו לגמרי במרוץ המהיר של החיים.
האיזון שהופר באמצעות הטיפול במגע חוזר למקומו, הגוף והנפש הופכים שוב לאחדות אחת.
בעולם תחרותי ותובעני, אנחנו זקוקים לזמן ומקום בטוח, זקוקים שוב ליד מכוונת, שתחזיר לנו את האמון בעצמנו, ותוכל לאפשר לנו לחיות חיים מלאים יותר ועשירים, חיים מאוזנים ובריאים, חיי גוף ונפש שאינם מופרדים זה מזה במהלך המרוץ של חיי היום יום.
תנועה, מגע, חיפוש מקומות לחוצים בגוף והרפיה, כל הדברים האלו יעזרו לכם להשתחרר ממועקות ומלחצים שצברתם במשך החיים, פנו אלינו עוד היום לשם ייעוץ והכוונה.

על המקום ועל המטפלים באיוקא

אצלנו בקליניקת איוקא בנינו מרחב טיפולי המהווה בית, בתל אביב על שפת הים, מקום של שקט ושלווה. המטפלים שלנו בקליניקה הם בעלי וותק רב חלקם מעל ל30 שנות ניסיון. טיפול במגע הוא טיפול אינטימי בו אתם צריכים לסמוך באופן מלא על המטפל. אצלנו הטיפול מלווה על ידי מטפלים מוסמכים מהטובים ביותר בתחום, בעלי רגישות ומקצועיות שהטיפול בשבילם הוא דרך חיים.
היכנסו לאתר לכרטיס של כל מטפל ובחרו את המטפל המתאים, מתוך המגוון הרחב של המטפלים והמטפלות אצלנו בקליניקה. תוכלו גם לפנות אלינו לייעוץ והכוונה בשביל למצוא את האדם המתאים במיוחד בשבילכם.
טיפול במגע הוא אפשרות לצאת דרך הגוף למסע מרתק של ריפוי והחלמה, בשביל המסע אתם צריכים מטפל מוסמך ומיומן ואדם שאתם מרגישים בנוח איתו, ביחד תוכלו לחקור את נפלאות הנפש הטמונה עמוק בין הקפלים של הגוף.

לייעוץ ראשוני עם מטפל/ת ולקביעת תור לקליניקה, צרו קשר