טווינה פיזיותרפיה גוף נפש : מסע אל שחרור המתח האצור בגוף

טווינה שיטת הפיזיותרפיה המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית.

טווינה מסע אל תוך הגוף

טיפול בטווינה – פיסיותרפיה סינית

טווינה

טוינה

טווינה היא שיטת הפיזיותרפיה המקובלת במסגרת הרפואה הסינית. שיטה עתיקה בת אלפי שנים המשתלבת עם המרכיבים השונים של הרפואה הסינית, אקופונקטורה וטיפול באמצעות צמחים.
הטיפול הוא טיפול במגע, המתחיל בנקודות אנרגיה חסומות בגוף וממשיך אל טיפול יסודי ומעמיק הכולל עיסוי רפואי נמרץ בכל הגוף כולו.
טווינה מתבצעת בלבוש מלא. המטפל בתנועות המשולות לריקוד, נע סביב המטופל השוכב על מיטת הטיפול, ובהדרגה משחרר את כל המתח שנאצר בגוף ומחפש מקום לצאת. זהו טיפול שבסופו תרגישו משוחררים יותר, טיפול שבו כל המתח שאתם צוברים במהלך החיים העמוסים והלחוצים בעולם המודרני ישתחרר ועל ידי כך תוכלו לאפשר לעצמכם לחזור לחיים עם אנרגיה חדשה.
טווינה עובדת על המרידיאנים אותם ערוצי אנרגיה של הגוף דרכם זורם צ'י, אנרגיית החיים הזורמת אל האברים השונים.
חוסר איזון של המרידיאנים יוצר בהתאם לרפואה הסינית המסורתית, מצוקות רגשיות ופיזיות, אותם ניתן לשחרר באמצעות הטיפול בטווינה.

למי מתאים הטיפול?

טווינה היא חלק מהרפואה הסינית המסורתית. רפואה המשלבת דיקור וטיפול בצמחים. המטרה של טווינה ושל הדיקור הסיני היא זהה, שחרור האנרגיה הכלואה בגוף, מעבר זורם יותר וחופשי של הצ'י דרך המרידיאנים.
טווינה כמו כל שיטת טיפול ברפואה הסינית היא לא רק כלי יעיל לטיפול במגוון מחלות גוף-נפש שונות, אלא היא בעיקרה רפואה מונעת.
הרפואה הסינית נמצאה יעילה ביותר לטיפול במגוון רחב של בעיות, בעיות שינה, אלרגיות, בעיות בדרכי השתן, דלקות פרקים, כאבי גב, מחלות עור, טחורים, לחץ נפשי, בעיות בלחץ הדם, מיגרנות, סוכרת, בעיות עיכול ובעיות אונקולוגיות. אך הרפואה הסינית היא גם רפואה מונעת לחיזוק הגוף והנפש, למתן אפשרות לחיים בריאים יותר ומאוזנים.
פנו אלינו לייעוץ והכוונה אם אתם סובלים מקושי או ממחלה כלשהיא ונתאים לכם את אופן הטיפול המתאים במיוחד עבורכם.
פנו אלינו אם אתם מעוניינים בפגישת ייעוץ והכוונה בקשר לאיכות חיים מלאה יותר, חיים משוחררי אנרגיה, חיים של פעילות ושמחה, שבה תוכלו למצות את כישרונכם הייחודי ביתר קלות ויעילות.

מתי כדאי לפנות לטיפול?

הרפואה הסינית מצליחה להביא מזור במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה מצליחה, רופאים רבים ממליצים היום למטופלים שלהם על שילוב של טכניקות רפואה משלימה לצד הטיפול הרפואי השגרתי במתכונת של טיפול שמרני.  טווינה מצליחה לטפל בבעיות אורתופדיות בכל אזורי הגוף, הטכניקה כוללת פרוטוקולים אבחוניים מפורטים בעבור קשת רחבה של בעיות אורתופדיות נפוצות יותר ונפוצות פחות.
חשוב להבהיר כי לא מדובר בעוד עיסוי שרירים, מדובר בטכניקת טיפול המתבססת על תורה סינית עתיקה, טכניקת טיפול המציגה הצלחות מזה אלפי שנים. הטיפול מומלץ למטופלים צעירים, מבוגרים, גברים ונשים, כאבי גב עקב פריצת דיסק, כאבי ברכיים, כאבים עקב כתף קפואה, כאבים עקב דלקות בגידים, כאבים במפרק כף היד, כל אלו ועוד רבים נוספים מטופלים בהצלחה בעזרת טוינה.

האם השיטה מתאימה גם לטיפול בבעיות לא אורתופדיות?

הניסיון מלמד אותנו כי טוינה היא טכניקת טיפול מצוינת גם במקרים של הפרעות שינה, בעיות עיכול, לחץ דם גבוה, כאבי ראש, כאבים חזקים במהלך המחזור. הטיפול כולל עיסוי שרירים, כל בעיה רפואית בה אפשר להשיג הקלה תוך הרפיית שרירים תטופל בהצלחה בעזרת טווינה. הטיפול מביא עמו סגולות של מרגוע גם לנפש, הוא אידאלי במקרים של חולי וקשיים הנובעים מלחצים ומתחים נפשיים. מקור השיטה הוא ברפואה הסינית המסורתית, כיום מדובר בהרבה יותר משיטת טיפול מסורתית, כיום המטפלים כבר עוברים הכשרה מקצועית בבתי ספר לרפואה משלימה.

 

המטפלים שלנו בקליניקת איוקא

קליניקת איוקא לרפואה משלימה, רפואה הוליסטית וטבעית, מאגדת את מיטב המטפלים בתחום. אצלנו תמצאו מטפלים ותיקים בעלי ותק של 10 שנים עד 30 שנה ויותר. מטפלים מנוסים מהטובים ביותר בתחומם.

בקליניקה שלנו כ15 מטפלים מומחים ברפואה סינית, כל אחד מומחה בתחומו. כולם עברו הכשרות מקצועיות ואישיות במשך שנים רבות בארץ ובחו"ל.

תוכלו לקרוא על כל מטפל בכרטיס האישי שלו באתר, ותוכלו גם לקבוע איתנו לפגישת ייעוץ והכוונה ואנחנו נוכל להתאים לכם את המטפל המתאים לכם ביותר.

קליניקת איוקא בית לרפואה משלימה על חוף ימה של תל אביב, הקליניקה המובילה היום בתחומה באזור המרכז, התקשרו אלינו עוד היום, אנחנו כאן בשבילכם.

לייעוץ ראשוני עם מטפל/ת ולקביעת תור לקליניקה, צרו קשר